Респектабельності і солідності офісного приміщення — важливий елемент іміджу компанії

 

pmg.kiev.ua

Навряд чи хтось не погодиться з тим, що перше враження про компанію формується відразу ж, коли входиш в офіс. Адже саме ремонт офісів дозволяє судити про те, наскільки успішна фірма, наскільки керівник дбає про компанію, про ставлення керівника до співробітників, отже, про ставлення керівника до потенційних або постійним клієнтам. Саме з цієї причини ремонт офісів повинні проводити справжні професіонали, які працюють в компанії «Альфа-проект» (pmg.kiev.ua).

Добре виконаний ремонт здатний залучити нових клієнтів і ділових партнерів по бізнесу, тільки позитивно впливати на емоційний стан і робочий настрій співробітників, збільшуючи рівень ефективності працездатності. І просто непробачно, якщо хоч один керівник не скористається такою унікальною можливість підвищити імідж компанії і не вдосконалить офісний простір, досить просто вибрати глибину ремонту, залежно від поставлених цілей і занедбаності ситуації.

Різновиди ремонту офісних приміщень

  • Косметичний ремонт — це найдешевший вид ремонту, який спрямований на те, щоб надати приміщенню доглянутий зовнішній вигляд і нанести в інтер’єр свіжості і новизни. Тут не буде глобальної перепланування, а більше уваги буде приділятися тільки тому, щоб все було чисто й акуратно, змінюється електрообладнання, сантехніка, двері та вікна, проводиться монтаж натяжної стелі, укладається нове покриття для підлоги.
  • Капітальний ремонт — це середній рівень ремонту, який містить в собі повну або часткову перепланування або заміну всіх інженерних систем, електрообладнання, сантехніки і т.д. Зміни досить глобальні, тому проводиться додатково згоду і твердження в відповідних органах. Якщо ви вибираєте другий варіант ремонту, тоді особливу увагу приділяють підготовці поверхонь до чистової обробки, щоб приховати помилки будівельників радянського часу.
  • Євроремонт — це подібність капітального, в цей час використовуються новітні технології зі світу архітектури, будівництва, і дизайну. Такий вид вибирають більш респектабельні компанії, які дійсно піклуються про свій імідж, тому що вартість ремонту трохи вище, ніж стандартного аналога. Проводиться попередня розробка проекту дизайну в приміщенні, що здійснюється професійний дизайн, враховуючи геометрію приміщення, побажання замовника і особливості архітектурного планування.

Незалежно від обраного варіанту, всю роботу здатні виконати фахівці компанії «Альфа-проект», просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *